سوالات متداول

هزینه آگهی ویژه را به چه صورت پرداخت کنم ؟

در حال حاضر به دلیل اینکه هنوز درگاه پراخت اینترنتی سایت جهت پرداخت وجه فعال نشده است ، جهت پرداخت هزینه ثبت آگهی ویژه میتوانید مبلغ تعیین شده را به یکی از حسابهای زیر واریز نمائید.

شماره کارت بانک ملی – بنام مسعود زمانی پایدار ( ۶۰۳۷۹۹۷۲۱۵۹۳۵۰۶۶ )

شماره کارت بانک انصار – بنام مسعود زمانی پایدار ( ۶۲۷۳۸۱۱۰۶۱۵۵۸۰۷۵ )

شماره کارت بانک ملت – بنام مسعود زمانی پایدار ( ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۷۶۵۷۰۰۷ )

چگونه آگهی خود را در قسمت ویژه قرار دهم ؟

پس از ثبت آگهی و تائید توسط کارشناسان دیجی پانسیون ، جهت ارتقاء آگهی خود به آگهی ویژه با شماره ۰۹۱۲۴۰۴۵۱۸۱ تماس گرفته و پس از تعیین مبلغ ، وجه مورد نظر را به حساب دیجی پانسیون واریز نمائید .

چگونه آگهی خود را ویرایش یا حذف کنم ؟

جهت حذف آگهی پس از ورود به سایت از طریق نام کاربری خود ، از منوی بالای صفحه به قسمت پانسیون من مراجعه کنید در این قسمت میتوانید آگهی خود را ویرایش یا حذف کنید .

چگونه آگهی خود را ثبت کنم ؟

جهت درج آگهی پانسیون پس از ورود به سایت از طریق نام کاربری خود ، از منوی بالای صفحه به قسمت ثبت آگهی مراجعه کنید در این قسمت میتوانید آگهی پانسیون خود را با درجه کلیه امکانات و ویژگیها به همراه آدرس سایت ، تلفن ، موبایل و …. و همچنین درج مکان پانسیون خود بر روی نقشه گوگل ثبت کنید بلافاصله پس از ثبت آگهی توسط شما بعد از تایید توسط کارشناسان دیجی پانسیون آگهی شما منتشر می شود .

چگونه رمز حساب خود را بازیابی کنم ؟

اگر رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید ، از قسمت ورود/ثبت نام وارد شوید و سپس گزینه فراموشی رمز عبور را کلیک کنید در این قسمت ایمیل خود را وارد نمائید . لینکی حاوی رمز عبور جدید برای شما ارسال خواهد شد